Każdy z nas idąc przez życie zabiera ze sobą bagaż doświadczeń. Niektórzy ten bagaż niosą, niektórzy pchają, niektórzy kopią czy nawet rzucają przed siebie. Może nawet są tacy, którzy oddają ten bagaż innej osobie. Bez względu na to jak ty sobie z nim radzisz może się zdarzyć, że stanie się on dla ciebie ciężarem, trudnością, przeszkodą w dalszej przygodzie życia. Możliwe więc, że szukasz kogoś, kto poprzygląda się razem z tobą twojej sytuacji i temu co do tej pory zgromadziłeś/ zgromadziłaś.

Jestem psychoterapeutą w procesie certyfikacje, który już zaglądał do bagaży osób w sytuacjach kryzysów rodzinnych, zawodowych, a także czysto osobistych. Często byłem pierwszą osobą, której mogła taki bagaż zobaczyć.

Jestem też adwokatem, który zajmuje się sprawami rodzinnymi, spadkowymi. Moi klienci mierzą się z trudnościami w relacjach z bliskimi, doświadczają niesprawiedliwości, bezradności, wstydu, czy doświadczają przemocy ze strony bliskich. Czasem nawet nie są w stanie określić czego potrzebują ale wiedzą, że ich cierpienie jest tak duże, że sami sobie z nim nie poradzą.

Jeżeli więc potrzebujesz pomocy, bo twój bagaż życiowy zaczyna Ci przeszkadzać to może spróbuj psychoterapii. Jestem psychoterapeutą Gestalt w procesie certyfikacji. Ten rodzaj terapii jest nastawiony na kontakt z drugim człowiekiem i obecności w jego procesie.


Na chwilę obecną niestety nie mogę Tobie zaoferować psychoterapii. Zajrzyj tutaj i znajdź swojego psychoterapeutę:
Weronika Rogulska Myszko – Facebook
dobrostanpsychoterapia.pl
ko-relacje.pl
terapiagestalt.pl